Najbliższe dni deszczowe i ciepłe

16 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

Od środy 16 listopada temperatura będzie rosnąć. Czeka nas również sporo opadów deszczu. 

W środę utrzyma się pochmurna aura i deszcz. W naszym województwie termometry w dzień pokażą około 7-8 kresek powyżej zera. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich.

Czwartek również pochmurny i deszczowy. Od piątku 18 listopada przejaśnienia, mniej opadów i ciepło nawet do 12 stopni w Zielonej Górze.

Najbardziej pogodna i ciepła w naszym regionie będzie według synoptyków sobota. Przewidywana temperatura to około 10 stopni Celsjusza i sporo słońca. W niedzielę znów może być mokro.

Szczególnie ostrożni powinni być kierowcy. Opady deszczu sprawiają, że nawierzchnia jest śliska i wydłuża się droga hamowania. Szarżowanie z nadmierną prędkością naraża nas na aquaplaning, czyli zamianę naszego auta w łódź, którą nie można sterować. 

 

DG

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u