Na majówkę pogodnie i ciepło

29 kwiecień 2016
Autor: 

Majówka w lubuskim powinna być ciepła i bez opadów.

Jak przewidują synoptycy majówka będzie pogodna i dość słoneczna. Temperatury w dzień będą sięgać około 17, 18 stopni Celsjusza. W nocy chłodno, ale bez przymrozków około 4, 5 kresek powyżej zera. Do środy w lubuskiem nie przywiduje się opadów deszczu. Jeżeli prognoza się sprawdzi, będzie nam przyjemnie wypoczywac na świeżym powietrzu i bawić podczas imprez plenerowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.