Groźny wypadek na S3 (ZDJĘCIA)

29 kwiecień 2016
Autor: 

Około godziny 15:50 koło Raculi (powiat zielonogórski) na S3 na wysokości Stacji Orlen doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką, droga zablokowana była około 3 godziny. Kierowca osobówki jest w szpitalu.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi jechał z Nowej Soli w kierunku Zielonej Góry. Prawdopodobnie zasłabł, i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas. Najpierw zderzył się z suzuki, w którym uszkodził boczne lusterko a następnie wjechał pod nadjeżdżającego TIRa. Samochód ciężarowy próbował ominąć audi. W tym celu wjechał na drugi pas. Nie udało się jednak uniknąć zderzenia.

Przez prawie 3 godziny droga była zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Raculę, jednak wąskie ulice na osiedlu nie pozwoliły na płynny ruch pojazdów.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u