Ciepło ale i deszcz

10 maj 2016
Autor: 
Pixabay

Najbliższe trzy dni będą ciepłe, ale należy spodziewać się opadów deszczu, a nawet burz.

W naszym województwie według synoptyków środa, czwartek i piątek będą ciepłe. Termometry wskażą około 22-24 stopni Celsjusza. W czwartek i piątek możemy spodziewać się deszczu, a nawet burz z piorunami. Noce dość przyjemne, od 10 do 12 kresek powyżej zera. Od soboty ma nastąpić ochłodzenie, dlatego zachęcamy do korzystania ze słonecznej aury.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.