Zalane ulice, połamane drzewa, uszkodzony dach.... druga nawałnica tego samego dnia (ZDJĘCIA)

01 czerwiec 2016

Około godz. 19.00 doszło do drugiej w tym dniu nawałnicy. 

Bardzo silne opady deszczu przeszły niemal przez całą południową cześć województwa. Zjawisku towarzyszyły silne porywy wiatru. 

W Zielonej Górze ponownie podtopionych zostało kilka ulic oraz garaże na Władysława IV. W miejscowości Pław koło Krosna Odrzańskiego drzewo przewróciło się na budynek gospodarczy plebani. Zablokowało przejazd drogą i uszkodziło linię wysokiego napięcia. W akcji udział brały zastępy z OSP Szczawno i PSP Krosno Odrzańskie. 

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.