Ogromny pożar pieczarkarni w Lipinkach (ZDJĘCIA i FILM)

02 czerwiec 2016
Autor: 

Około godz. 4.20 rano do dyspozytora straży pożarnej we Wschowie wpłynęła informacja o pożarze pieczarkarni w miejscowości Lipinki.

- Na miejsce wysłanych zostało 15 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej - mówi st. brygadier Tomasz Sosnowski, zastępca komendanta PSP Wschowa - akcja polegała na gaszeniu pożaru hali produkcyjno-magazynowej i administracyjnej. Pożar objął ponad połowę dachu, która wskutek temperatury zawaliła się do środka.

Na miejscu trwa dogaszanie.

- Największym problemem jest stal, która zalega na całym terenie - kontynuuje strażak - trzeba ją usunąć, żeby ten pożar dogasić. Część ścian i zadaszenia jest z płyt warstwowych, które również trzeba rozebrać i dogasić.

Mieszkańcy wsi są załamani. Bardzo wiele osób pracowało w tej firmie.

- Pracuje tu od roku - mówi pani Edyta - nie wiem co teraz z nami będzie. Gdzie ja znajdę pracę. Jestem załamana. Chce mi się płakać.

Nie są jeszcze znane przyczyny pożaru.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u