Czeka nas zimny, deszczowy weekend. W nocy możliwe przymrozki

04 październik 2019
Czeka nas zimny, deszczowy weekend. W nocy możliwe przymrozki Redakcja

Pogoda na weekend nie zapowiada się obiecująco. Mieszkańcy lubuskiego powinni pamiętać o parasolach, bo synoptycy zapowiadają opady deszczu.

W sobotę czeka nas zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni, w porywach do 27 km/h.

W nocy zachmurzenie początkowo umiarkowane i duże, później zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Początkowo na południu regionu możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Nad ranem lokalnie możliwe przygruntowe przymrozki do około -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny.

Niedzielny poranek przywita nas przyjemnym słoneczkiem. W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu okresami duże. Po południu na północy regionu miejscami możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u