Gęste mgły w Lubuskiem. Uważajcie na drogach!

10 listopad 2019
Autor: 
Gęste mgły w Lubuskiem. Uważajcie na drogach! Pixabay.com

Synoptycy prognozują wystąpienie gęstych mgieł ograniczających widoczność od 100 do 200 metrów na całym obszarze województwa lubuskiego. IMGW wydało ostrzeżenie I stopnia.

W całym województwie lubuskim od godziny 22 prognozowane jest wystąpienie gęstych mgieł ograniczających widoczność od 100 do 200 metrów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia dotyczące gęstych mgieł o treści - Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 m do 200 m. - ostrzeżenie obowiązuje do 11 listopada, do godziny 9 rano.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w takich warunkach!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u