Akcesoria do iPhone'a 15, które warto kupić

19 wrzesień 2023
Autor:  Artykuł partnera
Akcesoria do iPhone'a 15, które warto kupić

Wrześniowa premiera nowego modelu iPhone'a 15 sprawiła, że spora część dotychczasowych użytkowników smartfona od Apple zastanawia się nad wymianą dotychczasowego modelu na nowy. Z drugiej strony, najnowszy iPhone jest na tyle atrakcyjny, że może zachęcić całkiem nowych klientów do jego zakupu. Tak czy inaczej, kupując smartfona, bardzo często sięgamy również po akcesoria do niego. I o akcesoriach właśnie piszemy poniżej.

Dlaczego akcesoria to dobre uzupełnienie telefonu?

iPhone 15 to niewątpliwie jeden z najbardziej pożądanych telefonów na polskim rynku. Najnowsza odsłona dostępna jest w aż 4 wersjach: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro oraz iPhone 15 Pro Max. Kupując go, warto przeznaczyć pewną kwotę na akcesoria, które uczynią korzystanie z niego jeszcze wygodniejszym. Ich dobór powinien być podyktowany m.in. tym, w jakich okolicznościach używamy smartfona, czy np. dużo podróżujemy, uprawiamy sport itd.

Jakie główne akcesoria możemy dokupić do naszego iPhone'a?

Na rynku jest wiele różnych akcesoriów do iPhone'a 15, co nie oznacza, że musimy kupować wszystkie. Poniżej zebraliśmy te, które naszym zdaniem przydają się najczęściej:

- folie i szkła chroniące ekran: ekran to najbardziej narażona na uszkodzenia część telefonu. Aby zapobiec pęknięciom i zarysowaniom, zdecydowanie warto zainwestować w folię lub szkło ochronne.
- słuchawki: jeśli lubisz słuchać muzyki, podcastów lub rozmawiać przez telefon bez używania rąk, to słuchawki są niezbędnym uzupełnieniem smartfona.
- etui: to kolejna pozycja z listy akcesoriów, które ma zarówno funkcję estetyczną, jak i ochronną. W zależności od modelu możemy dobrać etui iPhone 15 Plus dla ekranu 6,7 cala, lub mniejsze etui iPhone 15 dla wersji z ekranem 6,1 cala. Etui nie tylko uchroni telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, ale także poprawi chwyt i komfort użytkowania.
- ładowarki samochodowe: jeśli często podróżujesz samochodem i chcesz mieć swój telefon zawsze naładowany, to ładowarka samochodowa jest idealnym rozwiązaniem.
- uchwyty rowerowe, samochodowe: jeśli chcesz mieć swój telefon zawsze pod ręką podczas jazdy rowerem lub samochodem, to uchwyt jest niezbędny.
- portfel z MagSafe: chcąc mieć swoje karty i dokumenty zawsze przy sobie, bez konieczności noszenia portfela możesz postawić na MagSafe. To mała skórzana saszetka, która ma wbudowane magnesy i przylega do tylnej części telefonu.
- power bank: jeśli często korzystasz ze swojego telefonu i nie chcesz ryzykować, że bateria padnie w najmniej odpowiednim momencie, to power bank jest niezbędnym dodatkiem.

Czym się kierować przy wyborze akcesoriów?

Przy wyborze akcesoriów do iPhone'a 15 warto kierować się taki kryteriami jak:

- kompatybilność z danym modelem telefonu,
- jakość: unikaj tanich podróbek, które mogą być niskiej jakości i sprawiać liczne problemy,
- rzeczywista potrzeba: zastanów się, czy dana rzecz jest Ci naprawdę potrzebna i czy będziesz z niej często korzystać.

Podsumowanie

Akcesoria do iPhone'a 15 to świetny sposób na ulepszenie swojego smartfona i dostosowanie go do swoich potrzeb i preferencji. Na rynku dostępnych jest kilkanaście różnych gadżetów, co ułatwia znalezienie tych optymalnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u