Kolejne Aldi w Zielonej Górze. Jutro otwarcie nowego sklepu

19 wrzesień 2023
Autor: 
Kolejne Aldi w Zielonej Górze. Jutro otwarcie nowego sklepu Fot. Aldi

Aldi w Zielonej Górze. Jutro nastąpi otwarcie nowego, czwartego sklepu pod tym szyldem w mieście. Dla klientów przygotowano ofertę promocyjną.

Aldi ma w Polsce przeszło 270 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Nowe hasło marki brzmi "Raz Aldi, zawsze COŚ z Aldi", bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Nowy sklep Aldi w Zielonej Górze

Już w środę, 20 września, otworzony zostanie kolejny sklep Aldi w Zielonej Górze. Nowopowstały obiekt mieści się na osiedlu Czarkowo w zielonogórskiej Łężycy i dołączy do grona trzech sklepów tej sieci działających już na terenie miasta. Market będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Łączna powierzchnia nowego sklepu Aldi to około 1000 metrów kwadratowych. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

- Sklep w Zielonej Górze przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów - czytamy w komunikacie Aldi Polska.

Oferta promocyjna na otwarcie

W dniu otwarcia nowego zielonogórskiego marketu klienci będą mieli okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00. Dla klientów przygotowano też ofertę promocyjną.

- Z okazji otwarcia zaplanowano specjalne promocje -25% na odzież i obuwie. Ponadto każdy klient, który w tygodniu otwarcia sklepu w Zielonej Górze zrobi zakupy za 100 złotych otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy - informuje sieć sklepów Aldi.

Przeczytaj też: Jak ma nazywać się kąpielisko w Zielonej Górze? Miasto ogłosiło konkurs


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u