Grzegorz Schetyna w Zielonej Górze

03 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 

W środę 9 listopada działacze Platformy Obywatelskiej spotkają się z mieszkańcami lubuskiego i będą rozmawiać o nowej ofercie programowej partii. Zieloną Górę odwiedzi Grzegorz Schetyna.

Politycy Platformy Obywatelskiej do lipca 2017 r. odbędą spotkania z mieszkańcami wszystkich powiatów. W pierwszej kolejności liderzy PO 26 października odwiedzili Mazowsze. Teraz nadszedł czas na spotkanie w naszym regionie.

-Objazd po kraju, ma służyć promocji nowej oferty programowej PO, to również jedna z zapowiedzi Grzegorza Schetyny z konwencji w Gdańsku. Platforma przyjęła wówczas deklarację programową zatytułowaną "Polska Obywatelska 2.0" - mówi senator Waldemar Sługocki, który serdecznie zaprasza na spotkanie.

W spotkaniu poza Grzegorzem Schetyną udział weźmie Beata Małecka-Libera i Marek Rząsa.

Początek o godz. 17.30 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Podgórnej 7.

Gorzów Wielkopolski odwiedzi Sławomir Neumann natomiast Krosno Odrzańskie Bartosz Arłukowicz.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u