Falubazowe Mikołajki - trwają licytacje (ZDJĘCIA)

03 listopad 2016
Autor: 
majka

Ruszyły tegoroczne licytacje mikołajkowe. Już po raz ósmy fundacja Falubaz Pomaga zbiera pieniądze na świąteczne paczki dla mieszkańców domów dziecka, podopiecznych placówek opiekuńczych i najmłodszych pacjentów szpitali w naszym regionie.

W tym roku podobnie jak w poprzednich edycjach można wylicytować wspaniałe rzeczy. Wśród nich pierwszy tegoroczny hit, czyli skok spadochronowy w towarzystwie Patryka Dudka. Licytowany jest także m.in. kask przekazany przez Piotra Protasiewicza czy reprezentacyjną koszulką z autografem Arkadiusza Milka.

W aukcyjnym wydarzeniu na koncie Falubaz Facebook ruszyły pierwsze licytacje. Potrwają one do końca listopada. Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do akcji. Kliknij, baw się i pomagaj.

W tym tygodniu na serwisie charytatywni.allegro.pl rozpocznie się sprzedaż charytatywnych cegiełek.

;

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u