Skrzypczak, Pinior i Łoziński - KOD zaprasza na spotkanie

14 czerwiec 2017
(3 głosów)
Autor: 
KOD ZG - Komitet Obrony Demokracji Zielona Góra

W najbliższą sobotę (17.06) lubuski KOD zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie z gen. Waldemarem Skrzypczakiem, Józefem Piniorem oraz nowy przewodniczącym Zarządu Głównego KOD Krzysztofem Łozińskim. Spotkanie odbędzie się w klubie "Piekarnia Cichej Kobiety".

Tematem przewodnim są NOWE WYZWANIA DLA BEZPIECZEŃSTWA POLSKI. Całość rozpocznie mini wykład gen. Skrzypczaka - między innymi były dowódca 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu, Dowódca Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe w Iraku w ramach IV zmiany PKW Irak oraz Dowódca Wojsk Lądowych. Następnie głos zabierze Józef Pinior - polski polityk i nauczyciel akademicki, działacz opozycji w PRL, od 2004 do 2009 poseł do Parlamentu Europejskiego, senator VIII kadencji. W tym samym temacie, ale w innym ujęciu, polityka krajowa w relacji do UE, bezpieczeństwo ekonomiczne, prawne. Ostatnim prelegentem będzie polski pisarz, publicysta, alpinista, mistrz i instruktor wschodnich sztuk walki, działacz opozycji antykomunistycznej w okresie PRL oraz przewodniczący Komitetu Obrony Demokracji - Krzysztof Łoziński.

Organizatorzy przewidzieli także panel dyskusyjny - otwarty mikrofon - oraz kolację dla przybyłych gości.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę, o godz. 18.00. Klub "Piekarnia Cichej Kobiety", ul. Fabryczna 13 Zielona Góra

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u