Spotkanie Klubu Obywatelskiego (ZDJĘCIA)

04 październik 2017
(0 głosów)
Autor: 

We wtorek 3 października w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie i dyskusja z posłami Platformy Obywatelskiej: Sławomirem Nitrasem oraz Rafałem Trzaskowskim.

Podczas około 2- godzinnego spotkania goście wielokrotnie podkreślali, że jeżdżą po Polsce i słuchają głosu ludzi.

- Chcemy odzyskać wiarygodność, chcemy rozmawiać i słuchać Polaków. Jesteśmy gotowi na rozmowę o wszystkim. Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, bo słuchało Polaków, tylko szkoda, że po objęciu władzy przestało słuchać głosu społeczeństwa - mówił Sławomir Nitras.

Poruszono wiele kwestii i istotnych tematów, jak znaczenie dla Polski Unii Europejskiej, rola kościoła w naszym kraju, czy wolność i demokracja.

- Musimy Polakom uzmysłowić różnicę między krajem, jaki był, a jaki mamy teraz. Jako Platforma Obywatelska proponowaliśmy państwo otwarte, nie wtrącające się w życie obywatela. Teraz mamy prawdziwych katolików, prawdziwych Polaków... Boję się słowa prawdziwy, bo już od małego mój ojciec mówił mi, że jak ktoś mówi, że jest "prawdziwy..." to trzeba uciekać. Tacy ludzie są najgorsi - mówił Rafał Trzaskowski.

Sławomir Nitras i Rafał Trzaskowski odwiedzili Gorzów na zaproszenie gorzowskiej posłanki Krystyny Sibińskiej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u