Ciężarna kobieta zaatakowana na Zamkowej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

03 październik 2017
Autor: 

We wtorek około godz 15.00 dyżurny policji w Zielonej Górze został poinformowany, że na ul.Zamkowej nieznany mężczyzna zaatakował stojącą na chodniku kobietę w ciąży.

- Zupełnie nie spodziewałam się takiej sytuacji mówi pokrzywdzona. Stałam na chodniku przy przejściu dla pieszych z wózkiem w którym leżała roczna córka. Ten mężczyzna krzyczał do mnie, że tamuje przejście. Przestraszyłam się, odwróciłam, chciałam odejść. Wtedy wpadł w szał, chwycił mnie za plecy zaczął szarpać mnie i wózek. Bałam sie o dziecko.

Całe zdarzenie widzieli sąsiedzi oraz pracownicy pobliskiego sklepu, którzy przybyli z pomocą i powiadomili policję.

Na miejsce poza policją przyjechała także karetka pogotowia.

TAGI
MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u