Charytatywny bieg dla bezdomnych zwierząt

03 październik 2017
Autor: 
Pixabay

W sobotę 7 października o godz. o 11.00 startują VII Zawody Dog Trekking w Zielonej Górze organizowane przez Inicjatywę Dla Zwierząt. Przyłącz się, pobiegnij i pomóż bezdomnym zwierzętom.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic bez względu na wiek i umiejętności sportowe. Jak zapewniają trasa biegu nie jest trudna, za to jest ciekawa i pełna niespodzianek. Około 12 kilometrów, kilkanaście punktów, zadania i łamigłówki. Można biec, można iść samemu lub z pieskiem - własnym lub ze schroniska.

Wpisowe 10 zł na rzecz zwierząt mieszkających w zielonogórskim schronisku.

Impreza przede wszystkim promuje i przypomina o adopcji zwierząt, wolontariacie i schroniskowych zwierzakach, których w schronisku jest wciąż bardzo dużo. To doskonała okazja aby połączyć aktywny wypoczynek, zdrowy tryb życia, rodzinne spędzanie czasu i pomóc.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u