ITAKA uruchamia loty czarterowe z Zielonej Góry

04 marzec 2018
dronlubuski.pl

ITAKA jako pierwsza w Polsce uruchamiła połączenia czarterowe z Zielonej Góry. "Latamy do Turcji, gdzie znajdziesz niezliczoną ilość atrakcji turystycznych i Bułgarii, która słynie z szerokich i piaszczystych plaż. To jest nasz przepis na wakacje marzeń" informują na portalu facebookowym. Wycieczki z wylotem z Zielonej Góry są już dostępne w sprzedaży.

30 maja wystartuje z zielonogórskiego portu lotniczego samolot do Antalyi w Turcji, w czerwcu uruchomione zostanie połączenie do bułgarskiej Warny.

Loty ze spragnionymi tureckiego słońca będą odbywać się w każdą środę a do Bułgarii we wtorki.

To pierwsze połączenia czarterowe z lubuskiego lotniska. Obecnie możemy polecieć jedynie do Warszawy, choć były już wakacyjne trasy do Gdańska. Aktualnie loty na tej trasie Zielona Góra - Warszawa obsługuje LOT.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.