Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nocna jazda na rolkach po Zielonej Górze. W najbliższą niedzielę odbędzie się #5 NIGHT SKATING!

Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 pod Zieloną Górą i całkowicie zablokowała ruch w jednym kierunku. Kierowcy jadący z naprzeciwka wyciągali telefony i nagrywali zdarzenie podczas jazdy! Posypały się mandaty.

Urzędniczka sanepidu w zamian za pozytywne opinie sanitarne przyjmowała łapówki. Przestępczy proceder 62-latki trwał niemal 5 lat! 

Potworne warunki panowały w lubuskiej hodowli psów. Wolontariusze odebrali 11 szczeniąt i 18 dorosłych psów. Hodowla została wykreślona z listy Związku Kynologicznego w Polsce.

Samochód ciężarowy przewrócił się na trasie S3 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana!

Flota lubuskiej policji wzbogaciła się o dwa nowe elektryczne radiowozy! Pojazdy będą wykorzystywane w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Wypadek masowy na Drodze Krajowej numer 32 był poważnym wyzwaniem dla służb. Wszyscy stanęli jednak na wysokości zadania!

Ratownicy medyczni z Zielonej Góry złożyli wypowiedzenia. Z pracy odchodzi 28 osób!

Strona 1 z 303

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u