PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponad 30 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Kobieta wyrzuciła reklamówkę z pieniędzmi przez balkon, bo uwierzyła oszustom.

Falubaz Zielona Góra kończy współpracę z trenerem Piotrem Żyto. - Nie mogliśmy postąpić inaczej - wyjaśnia prezes klubu żużlowego.

Państwowa Straż Pożarna w Lubuskiem ruszyła z nowymi szkoleniami dla OSP. Ochotnicy będą przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy kategorii C.

Pogoda Lubuskie. Na terenie całego województwa obowiązują ostrzeżenia przed burzami z gradem. Do mieszkańców wysłano także Alert RCB.

Zaginął Mateusz Laszczyk. 21-letniego mieszkańca Zielonej Góry szuka już policja. Mężczyzna nie daje żadnego znaku życia już od tygodnia.

Gang motocyklowy zamieszany w przestępczy proceder. Jego członkowie przemycali marihuanę z Hiszpanii do Polski. Używali samolotu i ciężarówek.

Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się w niedzielę z Trans MF Landshut Devils. Zarząd klubu podjął decyzję, że kibice wejdą na mecz za darmo.

Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który strzelał do kaczek w Lubieszowie. Teraz grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Strona 1 z 373

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u