Wszystkich Świętych na drogach - rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl

31 październik 2019
Autor: 
Wszystkich Świętych na drogach - rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Pomimo że Wszystkich Świętych dopiero w piątek, to już teraz na trasach zdecydowanie zwiększyła się ilość uczestników ruchu drogowego. Zwiększyła się także ilość policyjnych patroli - jak co roku ruszyła bowiem akcja "Znicz", a wraz z nią Raport Specjalny portalu NewsLubuski.pl.

Godzina:Relacja: 
23:30 Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność będzie wynosić od 50 m do 200 m. Miejscami mgła będzie osadzać szadź.(IMGW-PIB). Ostrzeżenie dotyczy południowych powiatów województwa.
21:30 Na głównych arteriach województwa ruch odbywa się płynnie, bez utrudnień. W pobliżu miejskich nekropolii również przejedziemy bez żadnych utrudnień. Wszystko wskazuje na to, że pierwszy dzień policyjnej akcji "Znicz" zakończy się bez poważniejszych zdarzeń drogowych. 
20:00 Rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl! Z nami bezpiecznie dojedziesz na groby swoich bliskich. Twórzcie go razem z nami! Stoisz w korku? Widzisz wypadek? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Czekamy na Wasze sygnały w wiadomości na Facebooku oraz pod numerem telefonu 663 046 966.

Chcesz być na bieżąco z sytuacją na drogach w twoim regionie? Zapisz się do naszego systemu ostrzegania!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u