Wszystkich Świętych na drogach - rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl

31 październik 2018
Autor: 
Wszystkich Świętych na drogach - rusza Raport Specjalny Redakcja

Pomimo, że Wszystkich Świętych dopiero w czwartek, to już teraz na trasach zdecydowanie zwiększyła się ilość uczestników ruchu drogowego. Zwiększyła się także ilość policyjnych patroli - jak co roku ruszyła bowiem akcja "Znicz", a wraz z nią Raport Specjalny portalu NewsLubuski.pl.

Godz.Relacja
23:30 Lubuskie: Dziś w całym województwie obyło się bez większych zdarzeń drogowych, dochodziło jedynie do niegroźnych kolizji. Największy ruch na trasach spodziewany jest już jutro. Policja apeluje, aby w większości przypadków korzystać z komunikacji miejskiej.
21:00 Lubuskie: Policyjne patrole z Wydziału Ruchu Drogowego nieustannie patrolują drogi w regionie. Kontrolowana jest prędkość pojazdów oraz stan trzeźwości kierujących. W rejonie cmentarzy utrudnienia w ruchu już nie występują.
20:05 Lubuskie: Na głównych szlakach komunikacyjnych bez większych utrudnień. Obecnie powodują je tylko remonty.
19:50 Świebodzin: Ruch samochodów przy Cmentarzu Komunalnym jest dość znikomy. Większość mieszkańców zdecydowanie woli iść pieszo. Pomimo to na miejscu nadal obecni są policjanci.
19:20 Gorzów Wielkopolski: W rejonie nekropolii cały czas spory ruch. Na ulicach dojazdowych tworzą się zatory.
19:00 Lubuscy policjanci rozpoczęli akcję "ZNICZ". Na drogi wyjechało więcej patroli, co przełoży się na częstsze kontrole. Tylko w ubiegłym roku w Lubuskiem doszło do 300 kolizji. Ponadto w 14 wypadkach zginęły dwie osoby, a 18 zostało rannych.
18:45 Zielona Góra: Parkingi przy cmentarzu cały czas zapełnione. Często korkują się pasy ruchu w kierunku Raculi. Ruch nadzorują policjanci ruchu drogowego. Przypominamy, że zmieniła się organizacja ruchu, szczegóły TUTAJ.
18:30 Rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl! Z nami bezpiecznie dojedziesz na groby swoich bliskich. Twórzcie go razem z nami! Stoisz w korku? Widzisz wypadek? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Czekamy na Wasze sygnały w wiadomości na Facebooku oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u