Wszystkich Świętych na drogach - Trwa Raport Specjalny NewsLubuski.pl

01 listopad 2019
Wszystkich Świętych na drogach - Trwa Raport Specjalny NewsLubuski.pl Redakcja

1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, na trasach zdecydowanie zwiększyła się ilość uczestników ruchu drogowego. Zwiększyła się także ilość policyjnych patroli - jak co roku trwa bowiem akcja "Znicz", a wraz z nią Raport Specjalny portalu NewsLubuski.pl.

Godzina:Relacja:
18:35 Wypadek na Trasie S3 pod Zieloną Górą. Na wysokości Raculi doszło do zderzenia dwóch osobówek, droga w kierunku Sulechowa jest zablokowana! Więcej informacji w artykule - Dwa samochody zderzyły się na S3 pod Zieloną Górą. Ruch odbywa się jednym pasem!
18:10 [PILNE] Śmiertelny wypadek w Wawrowie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na osiedlu Bermudy czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest ciężko ranna, drugiej nie udało się uratować. Więcej informacji w artykule - Śmiertelny wypadek koło Gorzowa. Nie żyje osoba przygnieciona przez samochód.
16:00 Na ulicach dojazdowych do cmentarzy w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim ruch odbywa się już dość sprawnie. Tworzą się jedynie niewielkie korki. Przy nekropoliach pojawia się coraz więcej dostępnych miejsc parkingowych.
14:20 Ruch w rejonie cmentarzy jest wzmożony kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość. Główne arterie województwa są przejezdne.
12:10 Kolizja karetki pogotowia ratunkowego z samochodem osobowym na skrzyżowaniu ulic Długiej i 3 Maja w Zielonej Górze.
11:10 Na wielu cmentarzach w województwie rozpoczęły się już uroczystości. W specjalnie przygotowanym artykule prezentujemy godziny Mszy Świętych w lubuskim: Uroczystość Wszystkich Świętych Godziny nabożeństw 2019.
10:20 Ruch na głównych arteriach komunikacyjnych w regionie odbywa się płynnie. Od rana w Lubuskiem nie doszło jeszcze do żadnego wypadku drogowego.
9:55 Zielona Góra: Coraz trudniej o wolne miejsca na parkingu przy cmentarzu. Wjazdami na plac kierują policjanci, którzy monitorują sytuację i w razie potrzeby czasowo zamykają wjazd, aby nie dochodziło do blokady dróg przejazdowych. Samochody można zaparkować jeszcze na płycie stadionu żużlowego. Cena - 5 złotych.
9:40 Gorzów Wielkopolski: Spory ruch na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Na teren nekropolii przybywa coraz więcej ludzi. Mocno korkuje się m.in. ul. Słowiańska. Coraz więcej osób dociera na cmentarz autobusami MZK.
9:00 Na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze powoli zaczynają tworzyć się korki, szczególnie na pasach do skrętu na parkingi - a pojazdów wciąż przybywa. W rejonie gorzowskiego cmentarz przy ulicy Żwirowej również większy ruch.
8:20 Coraz większy ruch na drogach w rejonie cmentarzy, nad bezpieczeństwem czuwają policjanci z różnych wydziałów - prowadzona jest bowiem ogólnopolska akcja "ZNICZ".
7:40 W rejonie większych nekropolii na terenie województwa lubuskiego wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Dokładne informacje znajdziecie w artykule: Wszystkich Świętych na drogach - Zmiany organizacji ruchu!
6:50 Pamiętajmy o zmianie organizacji ruchu w rejonie cmentarza w Zielonej Górze. Dokładne informacje znajdziecie w artykule: Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii
6:25 Ruch w rejonie większych nekropoli narasta, z każdą godziną będzie przybywać samochodów na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze oraz w okolicach ulicy Żwirowej w Gorzowie Wielkopolskim.
6:05 W Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim Miejskie Zakłady Komunikacji uruchomiły dodatkowe kursy autobusów na cmentarze. Przejazd niektórymi liniami jest bezpłatny. Więcej informacji w artykule: Wszystkich Świętych - Rozkład jazdy komunikacji miejskiej.
6:00 Rusza Raport Specjalny NewsLubuski.pl! Z nami bezpiecznie dojedziesz na groby swoich bliskich. Twórzcie go razem z nami! Stoisz w korku? Widzisz wypadek? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Czekamy na Wasze sygnały w wiadomości na Facebooku oraz pod numerem telefonu 663 046 966.

Chcesz być na bieżąco z sytuacją na drogach w twoim regionie? Zapisz się do naszego systemu ostrzegania!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.