Wszystkich Świętych - Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

31 październik 2019
Autor: 
Wszystkich Świętych - Rozkład jazdy komunikacji miejskiej Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Miejskie Zakłady Komunikacji w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wielkopolskim uruchomiły dodatkowe linie autobusowe kursujące na cmentarze. 

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że w dniu 1 listopada 2019 r. autobusy MZK będą kursowały według rozkładu dostępnego na stronie. W dniu 1 listopada w godzinach między 12:00 a 18:00 pasażerowie udający się na Cmentarz i w drodze powrotnej autobusami linii „0”, „10”, „30”, „44”, „80”, „A”, „C”, „D”, „G” i „H” mają prawo do bezpłatnego przejazdu. SPRAWDŹ ROZKŁAD!

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o. informuje, iż od dnia 31 października 2019 r. ze względu na zwiększający się ruch pasażerów w kierunku Cmentarza Komunalnego uruchomiona zostanie linia autobusowa ,„C” natomiast od 29 października 2019r. zmianie ulegną rozkłady jazdy linii autobusowych: 105, 132 i 111. Dnia 1 listopada 2019r. przejazd liniami obsługującymi Cmentarz Komunalny przy ul. Żwirowej, czyli 105, 111, 132 oraz „C” będzie bezpłatny. SPRAWDŹ ROZKŁAD! 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u