MB

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zielonogórzanie przegrywają na wyjeździe w Ostrowie Wielkopolskim. 

Mieszkaniec Zielonej Góry zadzwonił na numer alarmowy 112 i bezpodstawnie wezwał pomoc. Sąd wydał wyrok nakazowy i mężczyzna zapłaci kilka tysięcy złotych kary!

Groźne zdarzenie na drodze powiatowej między Chlebowem a Chojną w powiecie krośnieńskim. Cztery osoby trafiły do szpitali 

Poranna ewakuacja szkoły podstawowej w Klenicy. Powodem był wyciek gazu z rozszczelnionej butli. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

To rekordowy rok pod względem liczby obsłużonych pasażerów na lotnisku Zielona Góra - Babimost. Z lubuskiego portu lotniczego skorzystało prawie 40 tys. osób!

Komisja Europejska zatwierdziła program Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027. Do naszego województwa trafi blisko 915 milionów euro!

Samochód ciężarowy wypadł z nowego ronda na Drodze Krajowej numer 32 pod Sulechowem. Na miejscu pracują służby!

Groźne zdarzenie na Drodze Wojewódzkiej numer 276 pod Krosnem Odrzańskim. Osobówka uderzyła w tył zepsutego autobusu. Ranna jedna osoba!

Strona 1 z 401

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u