Świebodzińscy strażacy ćwiczyli na lodzie przy niecodziennej publiczności!

05 luty 2021
Świebodzińscy strażacy ćwiczyli na lodzie przy niecodziennej publiczności! Straż Świebodzin

Strażacy ze Świebodzina zrealizowali ćwiczenia z ratownictwa wodno-lodowego nad jeziorem Goszcza w Lubrzy. Strażaków odwiedziły przedszkolaki! 

W poniedziałek, 1 lutego, nad jeziorem Goszcza w Lubrzy odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodno-lodowego zorganizowane przez świebodzińskich strażaków. Funkcjonariusze podnosili swoje umiejętności, a także przypominali oraz udoskonalali wiedzę z zakresu ratownictwa na lodzie. 

Strażaków odwiedziły dzieci z klas zerowych z tamtejszego przedszkola. Funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej należący do grupy wodno-nurkowej przeprowadzili prelekcje na temat zasad bezpiecznej zabawy podczas zimy oraz przestrzegli o niebezpieczeństwie, jakie niesie za sobą zabawa na zamarzniętych akwenach wodnych.

Źródło: Straż Pożarna Świebodzin


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.