Jak będzie wyglądało kąpielisko w Ochli? "Kontrolowany przeciek"

18 luty 2021
Jak będzie wyglądało kąpielisko w Ochli? "Kontrolowany przeciek" Fot. Facebook/Janusz Kubicki

Rozbudowa kąpieliska w Ochli, to inwestycja, na którą czeka sporo zielonogórzan. Prezydent Zielonej Góry pokazał, czego możemy się spodziewać!

Zima szybko minie a jak się ciepło zrobi to w Zielonej nie ma gdzie się podziać, brakuje wody do kąpieli. Dlatego, żeby nikt sobie nie myślał, cały czas pracujemy nad Nową Ochlą (kąpieliskiem) - pisze w mediach społecznościowych Janusz Kubicki.

Rozbudowa kąpieliska ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, koszt inwestycji wyniesie około 30 milionów złotych! - Chciałoby się, aby nowe kąpielisko było już na ten sezon, a to fizycznie i technicznie niemożliwe. - dodaje Kubicki.

Prezydent Zielonej Góry opublikował w mediach społecznościowych dwie grafiki koncepcyjne, na których widnieją różnego typu zjeżdżalnie. Jak finalnie będzie wyglądała "Nowa Ochla"? Czas pokaże.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.