Anonymous w Zielonej Górze. Aktywistki pokazywały ludziom cierpienie zwierząt hodowlanych (FILM)

23 luty 2021
Anonymous w Zielonej Górze. Aktywistki pokazywały ludziom cierpienie zwierząt hodowlanych Redakcja

Aktywistki organizacji Anonymous for the Voiceless pokazały zielonogórzanom cierpienie zwierząt hodowlanych, zanim trafią one na nasze stoły. Dodatkowo przechodnie byli zachęcani do przejścia na weganizm.

W sobotę, 20 lutego, cztery młode dziewczyny ubrane w czarne płaszcze i maski Anonymous prezentowały na zielonogórskim deptaku jak traktowane są zwierzęta w ubojniach oraz rzeźniach. Przechodnie mogli obejrzeć drastyczne nagrania, które odtwarzane były na laptopach.

- Jesteśmy grupą Anonymous for the Voiceless, zajmujemy się tym żeby pokazać ludziom, w jaki sposób zwierzęta wykorzystywane są podczas transportów, w niewoli, w hodowlach, w jaki sposób one żyją, zanim trafią na nasze stoły. - mówi Anna Luczek z organizacji Anonymous for the Voiceless.

Terapia szokowa

Akcja nie przyciągnęła sporej ilości widzów. Zielonogórzanie reagowali różnie, zazwyczaj przystawali tylko na chwilę, niektórzy odwracali głowę. - Bardzo małe zainteresowanie, ludzi ogółem w ogóle nie interesuje los zwierząt, mimo że pokazujemy im na naszych nagraniach prawdę. - dodaje Anna Luczek. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.