Wycięli las na budowę obwodnicy Zielonej Góry. Mieszkańcy mogą za darmo odebrać tzw. "gałęziówkę"!

31 marzec 2021
Wycięli las na budowę obwodnicy Zielonej Góry. Mieszkańcy mogą za darmo odebrać tzw. "gałęziówkę"! Redakcja

Trwają pracę nad budową południowej obwodnicy Zielonej Góry. Teren leśny został już wykarczowany a okoliczni mieszkańcy mogą zgłosić się po darmowe drobne drewno! 

Mieszkańcy sołectw zlokalizowanych nieopodal terenu budowy, tj. Ochla, Kiełpin, Drzonków oraz Racula mogą zgłaszać się po odbiór tzw. gałęziówki, czyli drobnego drewna, które jest pozostałością po ścince drzew. Zielonogórzanie mogą wykorzystać zebrany materiał na własny użytek. 

Mieszkańcy, chętni do skorzystania z możliwości zebrania materiału, o którym mowa powinni zgłosić swoją wolę dzwoniąc pod numer tel. 609453791 Joanna Pawelczyk lub 725150046 Agnieszka Barczyk w celu uzyskania szczegółowych informacji co do możliwości wjazdu na teren budowy oraz miejsca, gdzie można przeprowadzić zbiórkę.

Czytaj także - Motocyklista uderzył w tył naczepy ciężarówki na DK29! W akcji śmigłowiec LPR!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.