Tragiczny finał wieczornej imprezy (ZDJĘCIA)

28 lipiec 2016
Autor: 

Tragedią zakończyła się środowa impreza w bloku przy ulicy Monte Cassino w Zielonej Górze. Młody mężczyzna wypadł z 10 piętra. Przeżył, ale jego stan jest ciężki.

- Około godz. 4.00 na stanowisko kierowania KMP w Zielonej Górze wpłynęło zawiadomienie, że na trawniku przed blokiem leży młody mężczyzna - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik KMP Zielona Góra - Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że chłopak najprawdopodobniej wypadł z 10. piętra.

Policja poinformowała pogotowie i po udzieleniu mu pierwszej pomocy 18-latek został przewieziony do zielonogórskiego szpitala.

- Operacja trwała prawie siedem godzin - mówi Sylwia Malcher - Nowak, rzecznik szpitala w Zielonej Górze - w wertowanie tego chłopaka zaangażowanych było naprawdę wielu lekarzy: chirurdzy, ortopedzi, torakochirurdzy nie mówiąc o anestezjologach i pielęgniarkach. W tej chwili jest już po operacji i jest na oddziale intensywnej terapii. Jego stan jest ciężki.

Na miejscu zdarzenia udało nam się porozmawiać z panem Tadeuszem (sąsiadem), który w nocy zwrócił uwagę na nieodpowiednie zachowanie młodych ludzi.

- Była impreza, młodzi wychodzili na balkon, tańczyli - opowiada pan Tadeusz - w pewnym momencie mówię do żony, że oni zaraz wypadną, bo wieszają się na barierkach i "bujają". Po jakimś czasie usłyszałem krzyki i jęki, ale nie wiedziałem skąd dochodzą. Na balkonie nikogo nie było. Na początku myślałem, że to dźwięki z baru obok.

18-latek nie jest mieszkańcem tego osiedla. Uczestnicy imprezy nie zostali jeszcze przesłuchani. Muszą wytrzeźwieć. Policja ustala szczegóły wydarzenia.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u