Pol'and'Rock Festival nie w Kostrzynie nad Odrą. Jest zmiana miejsca (FILM)

28 kwiecień 2021
Autor: 
Pol'and'Rock Festival nie w Kostrzynie nad Odrą Materiały prasowe WOŚP

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się w nowym miejscu. Impreza znika z Kostrzyna nad Odrą na lotnisko Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim.

Tegoroczny 27. Pol'and'Rock Festival odbędzie się na Lotnisku Makowice-Płoty. Oficjalną informację podał już prezes fundacji WOŚP Jurek Owsiak. Wydarzenie znika z Kostrzyna nad Odrą po 16 latach. Wszystko za sprawą pandemii.

- Bardzo cieszymy się na spotkanie na łonie natury, jednak już teraz wiemy, że organizacja festiwalu w realiach pandemii będzie od nas wszystkich wymagać pewnych wyrzeczeń i wprowadzenia specjalnych zasad, na jakich będziemy na nim ze sobą przebywać - mówił Jerzy Owsiak.

"To kolejna ofiara pandemii"

Jak informuje burmistrz Kostrzyna nad Odrą Andrzej Kunt, za każdym razem, gdy festiwal się kończył, nigdy nie było pewności, że następny będzie w tym samym miejscu. - Za każdym razem festiwal robi się od nowa. Nie ma nic takiego, że jesteśmy umówieni na 5, 10 czy 15 lat. Nowe miejsce to teren, w którym łatwiej jest zrobić imprezę zamkniętą - podkreśla.

- Pol'and'Rock Festival jest kolejną ofiarą pandemii. Nie ma co dyskutować, trzeba spełnić wymagania i obostrzenia. Cieszę się, że Jurek Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będą grali na świeżym powietrzu, bo to zupełnie coś innego niż koncert w studio - mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Czy Pol'and'Rock Festival wróci do Kostrzyna?

Prezes fundacji WOŚP obiecał już, że w przyszłym roku wróci do lubuskiego. - Jurek Owsiak w Lubuskim czuje się znakomicie. Zapewnia, że będziemy tutaj grali, jak powtarza to co rok, do końca świata i o jeden dzień dłużej - podkreśla marszałek województwa.

Przeczytaj też: Blisko 3,3 miliona złotych na sport i turystykę dla lubuskich samorządów. Co powstanie?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u