Budka z lodami Pana Henryka w Zielonej Górze już otwarta! (ZDJĘCIA)

06 maj 2021
Budka z lodami Pana Henryka w Zielonej Górze już otwarta! Redakcja

Po trzech latach przerwy powraca słynna w Zielonej Górze budka z lodami pana Henryka!

We wrześniu 2017 roku podczas budowy centrum przesiadkowego w Zielonej Górze likwidowano okoliczne budynki. W ich miejscu znajduje się teraz parking oraz nowoczesna zajezdnia autobusowa wraz z centrum przesiadkowym. Niestety wówczas brakło również miejsca na kultową budkę z lodami Pana Henryka. Lodziarnia, która działała w tym miejscu od ponad 32 lat, niestety musiała zakończyć swoją działalność.

Nowa budka w nowym miejscu

Z początkiem bieżącego roku, w pobliżu Palcu Kolejarza w Zielonej Górze stanęła nowa budka. Lodziarnia została zlokalizowana zaledwie kilkadziesiąt metrów od poprzedniego miejsca. Zielonogórzanie z niecierpliwością czekali na oficjalne otwarcie nowej budki z lodami pana Henryka - po kilku miesiącach nadeszła wspaniała wiadomość!

W czwartek, 6 maja, oficjalnie otwarta została budka z lodami pana Henryka. Otwarcie to nastąpiło po trzech latach wymuszonej przerwy! Klientów nie brakuje.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.