Elżbieta Witek promowała Polski Ład. Policja blokowała przeciwników PiS-u (ZDJĘCIA)

17 lipiec 2021
Autor: 
Elżbieta Witek promowała Polski Ład. Policja blokowała przeciwników PiS-u Redakcja

Elżbieta Witek w Lubuskiem. Marszałek Sejmu była w Lubsku i Otyniu, aby promować Polski Ład. W trakcie wystąpień dali o sobie znać przeciwnicy PiS-u.

Pierwszym punktem wizyty Elżbiety Witek w województwie lubuskim było Lubsko i miejscowy dom kultury. Marszałek spotkała się tu z samorządowcami i mieszkańcami gminy. Na spotkaniu przemawiali też posłowie Elżbieta Rafalska oraz Marek Ast.

Głównym tematem był Polski Ład i jego założenia. Przede wszystkim mówiono o pomocy dla młodych ludzi przy spłacie kredytu lub zakupie mieszkania. Nie zabrakło też wzmianki o zarobkach i emeryturach, a także rządach Platformy Obywatelskiej i osobie Donalda Tuska.

- Dzięki rozwiązaniom zawartym w Polskim Ładzie w ciągu dekady dogonimy średnią, na jakiej żyją społeczeństwa Europy Zachodniej - podkreślała Elżbieta Witek.

Wizyta Elżbiety Witek w Otyniu

Prosto z Lubska marszałek pojechała do Otynia, gdzie odbywał się Rodzinny Piknik Zdrowia. Tutaj również prezentowane były założenia Polskiego Ładu. Przemówienie E. Witek starała przerwać się jednak grupa przeciwników rządów Prawa i Sprawiedliwości. Ukazał się też czarny baner z hasłem "TVP ŁŻE".

Na pikniku doszło do nieznacznych starć fanatyków PiS-u z oponentami. Policjanci z oddziałów prewencji oddzielili protestujących od zwolenników obecnego rządu. Powstała nawet teza, że ktoś zapłacił im za zakłócanie wystąpień.

- Przeciwnikom nerwy puszczają, że nic podobnego nie byli w stanie stworzyć - czytamy w poście Elżbiety Witek na Twitterze.

Przeczytaj też: Strażacy będą mieli nowe samochody gaśnicze. Trafią m.in. do Zielonej Góry i Gorzowa


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u