Wypadek koło Gorzowa. Zderzyły się dwie osobówki. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2021
Autor: 
Wypadek koło Gorzowa. Zderzyły się dwie osobówki Fot. KM PSP Gorzów

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w pobliżu miejscowości Marwice (gmina Lubiszyn). Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 16 lipca, tuż po godzinie 17:15. Na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 130 z trasą Marwice - Lubno doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów - Skody i Opla.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Medycy przetransportowali ją karetką do szpitala.

Skrzyżowanie dróg jest całkowicie zablokowane. Dokładne przyczyny wypadku ustala policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Przeczytaj też: Powodzie w Niemczech. Polscy strażacy postawieni w stan gotowości. Czy pojadą z pomocą?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u