Strażacy oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego (ZDJĘCIA, FILM)

01 sierpień 2021
Autor: 
Strażacy oddali hołd bohaterom Powstania Warszawskiego Fot. OSP Bogdaniec, NewsLubuski.pl

Dziś 77 rocznica Powstania Warszawskiego. W całym kraju zawyły syreny alarmowe. Hołd bohaterom oddali m.in. strażacy z województwa lubuskiego.

Godzina W to kulminacyjny moment obchodów wybuchu powstania - walk o niepodległość kraju i wolność obywateli. W 77. rocznicę jak co roku punktualnie o godzinie 17:00 zabrzmiały syreny i kościelne dzwony. Ponadto na wielu ulicach w Polsce na minutę zatrzymali się przechodnie, ustał ruch drogowy.

Identycznie jak w ubiegłym roku hołd bohaterom Powstania Warszawskiego oddali także strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych PSP oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.

Przeczytaj też: Sterowiec Goodyear Blimp przeleci nad Lubuskiem. Jest największy na świecie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u