"Zamorduję cię w najbardziej brutalny sposób". Senator Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki

02 sierpień 2021
Autor: 
"Zamorduję cię". Wadim Tyszkiewicz dostał pogróżki

Senator Wadim Tyszkiewicz otrzymał maila z pogróżkami. Wiadomości otrzymali też członkowie jego rodziny. - Zamorduję cię Wadimie Tyszkiewiczu - pisze nadawca.

Seria gróźb w stronę senatora i byłego prezydenta Nowej Soli Wadima Tyszkiewicza zaczęła się w 2019 roku. Wówczas tuż po śmieci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na ulicy miasta ukazał się napis "Tyszkiewicz ty będziesz następny".

Kilka dni temu niezależny senator RP otrzymał kolejne groźby. Tym razem wiadomości trafiły nie tylko do niego, ale i jego najbliższych - żony, dzieci, a nawet chłopaka córki.

- Zamorduję cię Wadimie Tyszkiewiczu. Zniszczyłeś mi życie. Zrujnowałeś wszystko. Nie mam po co żyć. Nie mam nic do stracenia. Dlatego cię zamorduję. W najbardziej brutalny sposób. Planowałem to od prawie 20 lat. Stefan Wilmont pokazał że się da! Więc już wkrótce skończysz sku***lu tak jak Adamowicz. Oczekuj godziny śmierci swojej - czytamy w wiadomości.

Prywatne śledztwo i działania policji

Wadim Tyszkiewicz złożył już zawiadomienie na policję, która podjęła czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Jednocześnie senator podjął śledztwo na własną rękę.

Przeczytaj też: Defibrylatory AED staną w Nowej Soli i Bytomiu Odrzańskim. Będzie bezpieczniej (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u