Zbierają pieniądze dla najmniej wyszczepionej klasy w III LO w Zielonej Górze!

02 wrzesień 2021
Zbierają pieniądze dla najmniej wyszczepionej klasy w III LO w Zielonej Górze! Redakcja/Archiwum

Trwa konkurs dla najbardziej wyszczepionych klas w III Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze! Równocześnie osoby spoza szkoły zorganizowały zbiórkę pieniędzy dla najmniej zaszczepionej klasy. 

W III LO przy ulicy Strzeleckiej w Zielonej Górze dyrektor wspólnie z radą rodziców wpadli na pomysł jak ograniczyć ryzyko zakażeń wśród uczniów a tym samym zapobiec powtórce z ubiegłego roku. Postanowiono ogłosić konkurs dla najbardziej wyszczepionych klas.

Przewidziane zostały nagrody pieniężne dla trzech najlepszych klas. Uczniowie mogą wygrać kolejno 5, 3 oraz 2 tysiące złotych. Zwycięzcy będą mogli w dowolny sposób wydać wygrane pieniądze. Więcej o samej akcji możecie przeczytać w artykule: Uczniowie III LO w Zielonej Górze dostaną pieniądze za szczepienia!

Dalsza część artykułu pod reklamą

Zrzutka w proteście przed tego typu akcjami

Wojciech Spychała założył internetową zbiórkę pieniędzy dla najmniej zaszczepionej klasy w III Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. - W kontrze do odrażającej segregacji sanitarnej w postaci konkursu na najlepiej wyszczepioną klasę w III LO w Zielonej Górze, organizujemy kontrzrzutkę w proteście przed tego typu akcjami. - pisze założyciel zbiórki Wojciech Spychała.

Założony przez organizatora cel zbiórki wynosi 15 tys. złotych, obecnie zebrano już ponad 7 tysięcy! - Jeżeli dyrekcja wycofa się z kuriozalnego pomysłu organizowania tego typu "promocji" lub nie udostępni nam danych najmniej wyszczepionej klasy, całość zrzutki przekazana zostanie na leczenie dziecka z SMA - dodaje Spychała.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u