Poważny wypadek pod Czerwieńskiem. Trzy osoby ranne. Trwa akcja służb! (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2021
Poważny wypadek pod Czerwieńsk item. Trzy osoby ranne. Trwa akcja służb! Redakcja

Poważny wypadek na trasie pomiędzy Czerwieńskiem a miejscowością Wysokie pod Zieloną Górą. Trzy osoby zostały ranne. 

W czwartek, 2 września chwilę po godzinie 17 na drodze łączącej Czerwieńsk z miejscowością Wysokie pod Zieloną Górą doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki ford z busem. Na miejsce zadysponowane zostały cztery zastępy straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Dalsza część artykułu pod reklamą

Pojazdy zostały poważnie rozbite, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uzyskać dostęp do poszkodowanych. Łącznie w wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy trafili do szpitali. Młody kierowca osobowego forda oraz kierujący busem doznali m.in. poważnych obrażeń kończyn dolnych. 

Na miejsce wypadku pracują już zielonogórscy policjanci, funkcjonariusze podczas ustalania wszystkich okoliczności tego zdarzenia korzystają już z nowoczesnego pojazdu wraz z wyposażeniem, który otrzymali w zeszłym tygodniu. Droga na odcinku Czerwieńsk - Wysokie jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u