Wypadek w zielonogórskiej Łężycy. Występują poważne utrudnienia w ruchu! (ZDJĘCIA)

03 wrzesień 2021
Wypadek w zielonogórskiej Łężycy. Występują poważne utrudnienia w ruchu! Redakcja

Zderzenie trzech pojazdów w zielonogórskiej Łężycy. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują spore utrudnienia w ruchu!

W piątek, 3 września chwilę przed godziną 8 rano na ulicy Odrzańskiej biegnącej w ciągu Drogi Wojewódzkiej numer 281 w zielonogórskiej Łężycy doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki volkswagen, seat oraz toyota. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod reklamą

- Pojazdami podróżowało pięć osób. Nikt nie trafił do szpitala. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków. Osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przebadane przez ratowników medycznych. Swoje czynności na miejscu wypadku prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Z powodu wzmożonego ruchu występują spore utrudnienia. - Pas jezdni w kierunku miasta jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficera Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Czytaj także - Poważny wypadek pod Czerwieńskiem. Trzy osoby ranne. Trwa akcja służb! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u