Nauka hybrydowa na Uniwersytecie Zielonogórskim!

03 wrzesień 2021
Nauka hybrydowa na Uniwersytecie Zielonogórskim! Redakcja/Archiwum

Zielonogórscy studenci będą uczyli się stacjonarnie oraz zdalnie. 

Kształcenie na Uniwersytecie Zielonogórskim w semestrze zimowym w roku akademickim 2021/2022 realizowane będzie w siedzibie uczelni oraz z zastosowaniem metod i technik nauczania na odległość.

Część wykładów (w zależności od liczby studentów) prowadzona będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, natomiast w trybie stacjonarnym realizowane będą ćwiczenia, konwersatoria, laboratoria, seminaria dyplomowe, lektoraty języka obcego, praktyki zawodowe i zajęcie terenowe oraz z zajęcia z wychowania fizycznego.

W przypadku pogorszenia sytuacji epidemicznej, sposób prowadzenia zajęć może ulec zmianie. 

Czytaj także - Zielonogórska i gorzowska policja z nowoczesnymi radiowozami. Koszt jednego to blisko pół miliona złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u