Z lotniska Zielona Góra - Babimost polecimy do Lwowa. To nowe połączenie PLL LOT

19 listopad 2021
Autor: 
Z lotniska Zielona Góra - Babimost polecimy do Lwowa Fot. Port Lotniczy ZG

Już w grudniu polecimy z Babimostu do Lwowa. Nowe połączenie na Ukrainę uruchomią PLL LOT. Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych w dwie strony.

Lotnisko Zielona Góra - Babimost będzie realizowało kolejne, regularne połączenie. Już 9 grudnia wystartują rejsy do Lwowa. Nowa linia Polskich Linii Lotniczych LOT będzie obsługiwana samolotami Bombardier Dash-8 Q400.

Rejsy na Ukrainę będą realizowane raz w tygodniu. Lot oznaczony numerem LO 733 będzie startował w czwartki o 21:40, aby dotrzeć do celu 20 minut po północy następnego dnia. Powrotny rejs LO 734 zaplanowano w piątki na 7:40 z lądowaniem w Zielonej Górze o 8:10.

Bilety można już rezerwować na stronie LOT-u. Ceny biletów w obie strony zaczynają się od 199 złotych.

Lubuszanie wskazywali Lwów

Jak informuje Urząd Marszałkowski, to właśnie Lwów był najczęściej wskazywany przez Lubuszan, jako kierunek lotów z lotniska Zielona Góra - Babimost. Chęć korzystania z tej destynacji zgłaszali też m.in. pracodawcy zabiegający o pracowników z Ukrainy.

- Połączenie ma duże znaczenie nie tylko dla naszej turystyki, ale i gospodarki. Doskwiera nam brak rąk do pracy, a dobre skomunikowanie to przecież sposób na przyciągnięcie pracowników zza wschodniej granicy - mówi Elżbieta Anna Polak, marszałek województwa lubuskiego.

Przeczytaj też: Wypadek w Słonem koło Zielonej Góry. Mężczyzna zranił się piłą spalinową


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u