Wielki baner wsparcia dla służb mundurowych zawisł na Urzędzie Miasta w Zielonej Górze

21 listopad 2021
Wielki baner wsparcia dla służb mundurowych zawisł na Urzędzie Miasta w Zielonej Górze! Facebook/Janusz Kubicki

Wielki baner zawisł na budynku Urzędu Miasta w Zielonej Górze. "#Zielonogórzanie za Mundurem".

Społeczna akcja "murem za mundurem" błyskawicznie nabrała rozpędu w całym kraju. Inicjatywa polega na okazywaniu szacunku oraz wsparcia służbom mundurowym, które bronią naszej granicy na wschodzie. W niedzielę, 21 listopada na budynku Urzędu Miasta zawisł wielki baner z napisem "#Zielonogórzanie za Mundurem".

Solidarność, z tymi którzy dbają o nasze bezpieczeństwo. Bez względu na poglądy polityczne, powinniśmy stać za nimi murem, bo narażają swoje życie dla nas i pełnią bardzo ważną służbę. - pisze na profilu w mediach społecznościowych Janusz Kubicki, Prezydent Zielonej Góry.

W mediach społecznościowych rozpoczęła się dyskusja. - Jednak dla przyzwoitości należało zielonogórzan zapytać... - pisze Pan Józef. - Kto nie jest po linii PiSu ten nie jest Polakiem wiec lokalnie kto nie jest po linii JK ten nie jest zielonogórzaninem? Zapytał Pan mieszkańców co o tym sądzą, czy obrał Pan jedyną słuszną linię? - dopytuje Pan Sławomir.

Pojawiają się również głosy zadowolenia. - Super plakat, ja też jestem za mundurem. - pisze Pani Anna. 

Czytaj także - Z lotniska Zielona Góra - Babimost polecimy do Lwowa. To nowe połączenie PLL LOT


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u