WOŚP 2022 w Zielonej Górze. Na ulice miasta wyjdzie 325 wolontariuszy

01 grudzień 2021
Autor: 
WOŚP 2022 w Zielonej Górze. Na ulice miasta wyjdzie 325 wolontariuszy Fot. Sebastian Cielecki

WOŚP 2022 Zielona Góra. W trakcie 30. finału na ulicach miasta pojawi się 325 wolontariuszy. Jedni po raz pierwszy, inni któryś raz z rzędu.

Pieniądze zebrane podczas 30. finału WOŚP zostaną przeznaczone zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Zbiórka rozpocznie się w niedzielę, 30 stycznia.

Wolontariusze WOŚP Zielona Góra w komplecie

Rejestracja wolontariuszy ruszyła na początku listopada. Zielonogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał już wszystkich ochotników. Na ulice miasta ponownie wyjdzie 325 wolontariuszy.

- Mamy komplet! Zakończyliśmy nabór wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy za wasze zgłoszenia - podkreśla Filip Gryko, szef zielonogórskiego sztabu WOŚP.

Już wkrótce dla każdego wolontariusza zostaną wykonane identyfikatory. Ponadto sztab szykuje już dla nich odprawę online, podczas której przejdą szkolenie i dowiedzą się najważniejszych informacji.

Jak będzie wyglądał finał WOŚP w Zielonej Górze?

- Planujemy wrócić do normalności. Szykujemy 30. finał w pełnej wersji, ale jesteśmy przygotowani też na opcję hybrydową lub online. Mamy już doświadczenie w organizacji finału WOŚP w każdej postaci - informuje Filip Gryko.

Przeczytaj też: Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Zielonej Górze. "Pogotowie ma problemy z obsadą"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u