Łukasz pomagał innym, był strażakiem. Wszystko przekreślił poważny upadek...

25 styczeń 2022
siepomaga.pl

Pomocny, uczynny i zaangażowany w pomoc innym. Nigdy nie przeszedł obojętnie obok potrzebujących. Niestety całe dotychczasowe życie Łukasza przekreślił poważny upadek.

Łukasz Sroka od najmłodszych lat miał otwarte serce na ludzi i świat. Chcąc pomagać innym działał w Ochotniczej Straży Pożarnej, skończył też kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Nigdy nie przeszedł obojętnie obok potrzebujących. Był aktywnym mężczyzną, pełnym zapału i energii do działania. Całym sercem wspierał także zielonogórski klub żużlowy. Niestety całe dotychczasowe życie Łukasza zostało przekreślone w wyniku poważnego upadku.

Łukasz przewrócił się na chodniku, co najprawdopodobniej było skutkiem niespodziewanego ataku padaczki. Upadek był bardzo mocny, spowodował wiele obrażeń głowy. W ich następstwie Łukasz ma porażenie prawostronne, stał się osobą leżącą, przykutą do łóżka. - opisuje Pani Aneta, mama Łukasza.

Obecnie stan Łukasza jest ciężki, ale stabilny. - Niestety w tym momencie jedyną szansą na odzyskanie sprawności jest kosztowna rehabilitacja w prywatnym ośrodku. Na tyle kosztowna, że sama po prostu nie dam rady jej opłacić… A tak bardzo chcę pomóc Łukaszowi! - pisze Pani Aneta.

Każda wpłata przybliża Łukasza do powrotu do pełnej sprawności. Stworzono zbiórkę pieniędzy na platformie siepomaga.

Czytaj także - Kradli katalizatory z aut w Zielonej Górze. Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u