Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na Zaciszu w Zielonej Górze. Będą korki

11 luty 2022
Autor: 
Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na Zaciszu w Zielonej Górze Fot. ZWiK Zielona Góra

Utrudnienia drogowe w Zielonej Górze. Od dziś wprowadzono wahadłową organizację ruchu na ulicy Zacisze. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Będą korki.

Prace wodno-kanalizacyjne na ulicy Zacisze w Zielonej Górze spowodowały, że od dziś (11 lutego) w rejonie marketu Lidl wprowadzono ruch wahadłowy. Wszystkim steruje sygnalizacja świetlna.

- W związku z renowacją kolektora ogólnospławnego w poniedziałek ustawiona zostanie wieża instalacyjna, a kolejnego dnia rozpocznie się instalacja rękawa odnawiającego sieć kanalizacyjną. Część jezdni jest zamknięta z uwagi na gabaryty pojazdu transportującego rękaw oraz konieczny sprzęt do instalacji - informuje ZWIK Zielona Góra.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ ruch wahadłowy ma zostać utrzymany przez około 3 tygodnie. Przez ten czas w rejonie ul. Zacisze z pewnością będą tworzyć się spore korki, szczególnie w godzinach szczytu komunikacyjnego.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Łaz koło Zielonej Góry chcą udzielać pomocy. Dziś odebrali pierwszy samochód (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u