Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie. Policja: "Motocykle wracają na drogi" (ZDJĘCIA)

09 kwiecień 2022
Autor: 
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie Fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie Wielkopolskim. Parada kilkuset jednośladów przejechała dziś przez miasto. Nad bezpieczeństwem czuwała policja.

Miłośniki motocykli zjechali dziś do Gorzowa Wielkopolskiego. Na imprezie "Moto Start 2022" pojawili się przede wszystkim mieszkańcy województwa lubuskiego, ale nie zabrało także jednośladów np. z Wielkopolski.

Kilkuset motocyklistów zebrało się na bulwarze zachodnim, skąd wyruszyła specjalna parada. Jednoślady przejechały przez miasto m.in. ulicami Grobla, Trasą Nadwarciańską, Podmiejską, Walczaka oraz Roosevelta. Cała trasa miała ponad 15 kilometrów.

Imprezę zabezpieczała gorzowska policja. Mundurowi prowadzili kolumnę pojazdów, ale i zabezpieczali trasę przejazdu.

Policja: Nie udowadniajmy sobie wyższości jednego pojazdu nad drugim"

- To odpowiedni moment, by każdy przyzwyczajał się do powrotu motocyklistów na nasze drogi. To powoduje, że każdy uczestnik ruchu drogowego musi być jeszcze mocniej skoncentrowany i dokładniej patrzeć w lusterka - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Jak podkreślają policjanci, jazda motocyklem sprawia ogromną przyjemność ich użytkownikom, ale nie powinni oni zapominać o obowiązujących przepisach. W szczególności nie należy udowadniać sobie wyższości jednego pojazdu nad drugim i nie przeceniać swoich umiejętności.

Przeczytaj też: Gorzów Wielkopolski nie włączy syren alarmowych. "Kojarzą się z bólem i paniką"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u