Falubaz rozdaje darmowe zaproszenia dla kibiców na niedzielny mecz. To nagroda dla fanów, którzy pojechali do Krosna!

27 kwiecień 2022
Autor: 
Falubaz rozdaje darmowe zaproszenia dla kibiców na niedzielny mecz. To nagroda dla fanów, którzy pojechali do Krosna! Redakcja/Archiwum

Falubaz rozdaje darmowe bilety dla kibiców, którzy pojechali do Krosna na mecz z drużyną Wilki Krosno, który został odwołany. Jak odebrać darmową wejściówkę?

W poniedziałek, 25 kwietnia na stadionie piłkarsko-żużlowym w Krośnie miał odbyć się mecz Wilki Krosno z Falubaz Zielona Góra. Kibice Falubazu pokonali kilkaset kilometrów, aby wspierać swoją drużynę. Niestety pogoda pokrzyżowała plany i zawody zostały odwołane. Falubaz postanowił nagrodzić kibiców, którzy wybrali się do Krosna.

Od środy, 27 kwietnia w Sklepie Kibica przy W69 w Zielonej Górze każdy kibic, który okaże swój bilet na mecz Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra, otrzyma darmowe zaproszenie na niedzielny mecz Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk. 

Bilety na Falubaz odbierać można wyłącznie w Sklepie Kibica przy W69 od środy 27 kwietnia do soboty 30 maja.

Sklep Kibica przy W69 czynny jest w godzinach:

  • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
  • sobota 10:00 - 14:00

Czytaj także - Wiózł piasek bez uprawnień. Przewoźnik z Niemiec zapłaci 12 tysięcy złotych kary


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u