Południowa obwodnica Zielonej Góry z lotu ptaka. Jak wygląda postęp prac? [FILM]

03 maj 2022
Autor: 
Południowa obwodnica Zielonej Góry z lotu ptaka. Jak wygląda postęp prac? Redakcja

Trwa budowa południowej obwodnicy Zielonej Góry. Prace idą pełną parą! Zobacz nagranie z lotu ptaka, na którym widać postęp prac na przestrzeni 11 miesięcy!

Inwestycja warta 135 milionów złotych zlokalizowana została na obszarze gminy Świdnica i miasta Zielona Góra. Obwodnica o długości blisko 13 kilometrów rozpocznie się na rondzie, które połączy Drogę Krajową numer 27 z Drogą Wojewódzką 282. Koniec obwodnicy został zlokalizowany przy rondzie Andrzeja Huszczy w zielonogórskiej Raculi.

Na trasie obwodnicy powstają łącznie trzy ronda. Pierwsze z nich zlokalizowano na początku trasy - połączy ono DK27 oraz DW282, kolejne rondo powstaje na trasie z Zielonej Góry do sołectwa Ochla. Ostatnie rondo zlokalizowano na Drodze Wojewódzkiej numer 283 biegnącej z Zielonej Góry do sołectwa Zatonie. 

Budowa południowej obwodnicy Zielonej Góry - postęp prac

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo, na którym przedstawiamy postęp prac budowlanych. Materiały zostały nagrane w czerwcu 2021 roku oraz w maju 2022 roku. 

Czytaj także - Piotr Protasiewicz ogłosił, że to jego ostatni żużlowy sezon!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u