Poważny wypadek w Zielonej Górze. BMW rozbiło się o drzewo. To cud, że nikt nie zginął! (ZDJĘCIA)

04 maj 2022
Poważny wypadek w Zielonej Górze. BMW rozbiło się o drzewo. To cud, że nikt nie zginął! Redakcja

Poważny wypadek w Zielonej Górze. BMW z impetem uderzyło w drzewo. Jedna osoba została ranna!

W środę, 4 maja około godziny 18:20 na ulicy Zielonogórskiej w rejonie Dzikiej Ochli w Zielonej Górze doszło do poważnego wypadku. Kierujący samochodem osobowy marki BMW z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Siła uderzenia była potężna, osobowe BMW praktycznie owinęło się o drzewo. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze. 

Czynności na miejscu wypadku prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Droga z Zielonej Góry do sołectwa Ochla jest całkowicie zablokowana. 

Czytaj także - Południowa obwodnica Zielonej Góry z lotu ptaka. Jak wygląda postęp prac? [FILM]


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u