BMW owinęło się o drzewo. Młody kierowca miał prawo jazdy od kilku miesięcy!

04 maj 2022
BMW owinęło się o drzewo. Młody kierowca miał prawo jazdy od kilku miesięcy! Redakcja

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Pojazd jest kompletnie zmiażdżony. Młody kierowca cudem przeżył!

Wszystko wydarzyło się w środę, 4 maja około godziny 18:20 na ulicy Zielonogórskiej w pobliżu Dzikiej Ochli w Zielonej Górze. Młody kierujący samochodem osobowym marki BMW jechał sam od miasta w kierunku sołectwa Ochla, nagle mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w przydrożne drzewa. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Z chwilą przyjazdu służb ratowniczych poszkodowany mężczyzna znajdował się poza pojazdem. - Mężczyzna był przytomny. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, gdzie przechodzi szczegółowe badania. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, licznik w rozbitym pojeździe zatrzymał się na prędkości ponad 100 km/h. Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Dodatkowo młody kierowca posiadał prawo jazdy dopiero od kilku miesięcy. 

Czynności na miejscu wypadku prowadzą zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze sprawdzają przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.

Czytaj także - Piotr Protasiewicz ogłosił, że to jego ostatni żużlowy sezon!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u