Zbiórka dla bezdomnych kotów oraz podopiecznych "Ptasiego Azylu" w Zielonej Górze

13 maj 2022
Zbiórka dla bezdomnych kotów oraz podopiecznych "Ptasiego Azylu" w Zielonej Górze Pixabay.com

Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt" organizuje zbiórkę dla bezdomnych kotów oraz podopiecznych "Ptasiego Azylu" w Zielonej Górze. Co można przynieść?

W najbliższą sobotę, 14 maja w godzinach od 10 do 15 na terenie parkingu przy sklepie Auchan przy ulicy Batorego 128 w Zielonej Górze odbędzie się zbiórka dla bezdomnych kotów i podopiecznych Ptasiego Azylu. Akcję organizuje stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt" z Zielonej Góry.

Wolontariusze zbierają: karmę mokrą i suchą dla kotów, podkłady, pellet, żwirek, transporterki, miski, spodki, słoneczniki (bez soli) oraz mixy ziaren dla ptaków. 

Czytaj także - Zielona Góra: Leżał pod autem i wycinał katalizator. Wszystko to na oczach policjantów!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u